Черкаський жіночий центр

Черкаський жіночий центр – обласна громадська жіноча організація, заснована в 1995 році.

Місія – підтримка жінок Черкащини усіма доступними засобами з тим, щоб вони відчули себе рівноправними членами суспільства і могли реалізувати свій потенціал у всіх сферах життя.
Двері Жіночого центру відкриті для всіх – незалежно від партійної приналежності, політичних симпатій, вірувань, національності, віку, особистих смаків і уподобань.
Основні напрямки роботи:
Програма „Успіх залежить від тебе” – тренінги з підвищення впевненості в собі, вивчення навичок спілкування, розв’язання конфліктів; тренінги „Успішна жінка”, „Пошук роботи”; традиційні „Четвергові зустрічі”; підтримка ініціативи жінок, спрямованої на цікаві проекти і заходи.
Програма „Знання та навички як засіб в досягненні мети” – навчальні курси „Персональний комп’ютер для початківців”, „Інтернет для початківців”, „Комп’ютерний поліграфічний дизайн”, „Комп’ютерний машинопис”, „Секретарська справа”,„Англійська мова”, уроки прикладного мистецтва „Відкриваємо себе”, Клуб любителів англійської мови.
Програма „Партнерська сім’я – здорові стосунки” – робота з психологами в групах „Сімейні стосунки”, „Ми та наші діти”; індивідуальні консультації психолога, юриста.
Молодіжна програма „Моє майбутнє – мій вибір” – серія тренінгів для дівчат-старшокласниць сільських та районних шкіл області.
Інформаційно-просвітницька робота серед населення „Ми проти домашнього насильства” – виступи спеціалістів Жіночого центру; проведення семінарів, тренінгів; надання інформації щодо цієї проблеми; консультації психологів та юриста.
Черкаський жіночий центр має досвід міжнародних зв’язків і виконання спільних із зарубіжними партнерами програм, учасник кількох міжнародних конференцій.
Контактні особи: виконавчий директор Вікторія Кузьміна;
офіс-менеджер Людмила Костенко
Адреса: Черкаси, вул. Гоголя, 250, кв. 68
Тел./факс: 35-20-57
E-mail: yazhinka@yahoo.com

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *