Олександрійський гендерний інформаційний центр, м.Олександрія, Кіровоградська обл.

Олександрійський гендерний інформаційний центр (ОГІЦ) створено в 2005 році. Членами ОГІЦ є працівники Олександрійської центральної районної бібліотеки ім. Д.І.Чижевського, громадяни міста та району.
Головною метою ОГІЦ є інформаційне забезпечення вирішення актуальних гендерних питань та створення інформаційної бази з усіх аспектів гендерної політики, співпраця з жіночими та молодіжними громадськими організаціями Олександрійського району та Кіровоградської області.
Основним завданням ОГІЦ є:
- Забезпечення права громадян на вільний доступ до інформації, сприяння вільному розповсюдженню інформації;
- Створення бази даних з гендерних питань;
- Сприяння формуванню відповідного світогляду громадян, подолання гендерних проблем;
- Протидія насильству в сім’ї;
Просвітницька діяльність серед молоді з проблем людських прав, в тому числі і жіночих, запобігання торгівлі жінками та інших видів насильства і експлуатації;

ОГІЦ, за період діяльності з 2006 року по 2012 рік, брав участь у реалізації чотирьох проектів «Мережа громадянської освіти», підтриманих Національним Фондом Демократії США, двох проектів по протидії торгівлі людьми, проекту «До інформації – без перешкод» адвокаційного спрямування.
ОГІЦ має досвід організації і проведення тренінгів, круглих столів, інформаційних сесій, ярмарків соціальних ініціатив місцевих громадських організацій та інших заходів.

Адреса місцезнаходження: 28000 м. Олександрія, Кіровоградська область, вул..Шевченка,66
Телефон: (05235) 7-13-15, Електронна пошта.
ocrb1@yandex.ru
Керівник організації: Чуянова Надія Миколаївна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *