АРГО, смт.Драбів, Черкаська обл.

Драбівська районна благодійна організація «Арго» знаходиться в Черкаській обл., смт. Драбів, вул. Шевченка, 1. Тел. (04738)3-00-40; e-mail: drbo.argo@gmail.com
Керівник організації: Мошняков Анатолій Федорович.
Відомості про діяльність:
Організація створена в 2009 р.як благодійна організація.
Донори: МБФ “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”. «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»
Організація має двохкімнатне приміщення загальною площею 28,14кв.м.
Також організація має два оргтехніку.
В організації працюють 3 штатних працівника та 1 волонтер.
Основні види діяльності:
- профілактика ВІЛ/СНІДу серед уразливих груп населення.
проекти, що реалізувала організація: «Подаруй надію – почуй ближнього!» (з 01.07.2010 по 30.06.2011, фінансування Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом,туберкульозом та малярією). Результати: Створена база клієнтів з ВІЛ статусом які потребують послуг організації.

Назва проекту: Поширення профілактичних послуг серед СІН Лрабівського району (з 01.10.2010 по 01.12.2011, фінансувангня Глобальним Фондом боротьби зі СНІДом,туберкульозом та малярією).
Результати:Створення бази клієнтів з представників споживачів ін’єкційних наркотиків які користуються послугами організації.

Проект «Голос виборця безцінний для країни», 2012 р. за підтримки РЦАНГО. До людей, що голосують вдома було донесено інформацію щодо виборчого законодавства та попередження фальсифікації волевиявлення виборців. Це сприяло демократизації процесу голосування осіб з об-меженими фізичними можливостями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *