Про нас

КОРОТКА ІСТОРІЯ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ АНГО

Громадська організація "Ресурсний центр АНГО" (РЦ АНГО) є сервісним центром Асоціації недержавних громадських організацій (АНГО).
АНГО, як обласна коаліція (без створення юридичної особи) діє з 1996 р. і на сьогоднішній день об'єднує 48 громадські організації Черкащини. Громадські організації, які бажають вступити в АНГО подають заяву і погоджуються із маніфестом АНГО.

Функції Ресурсного центру АНГО з 1996 р. виконувала громадська організація "Товариство фахівців з промислового менеджменту". Як обласна громадська організація Ресурсний центр АНГО був зареєстрований і почав діяти у січні 1999 р.

У РЦ АНГО працюють фахівці, що мають досвід консультативної роботи, проведення тренінгів, науково-практичних конференцій, круглих столів.
Основна мета РЦ АНГО – створення сприятливих умов для неурядових громадських організацій у їхньому прагненні до національного, духовного, демократичного і соціально-економічного відродження України.

У березні 2004 року РЦ АНГО став партнером в Черкаській обл. Проекту економічного розвитку громади, що реалізується Канадським бюром міжнародної освіти.

З 2007 року триває реалізація проекту “Мікрогранти для громадських ініціатив Черкащини” за підтримки фонду “Відродження”. 8 громадських організацій та ініціативних груп Черкащини отримали мікрогранти та розпочали реалізацію своїх проектів.

В листопаді 2002 р в АНГО введені одинадцять комітетів в які об`єднуються громадські організації області. РЦАНГО сприяє в налогодженню контактів між організаціями області.

РЦ АНГО є членом Асоціації агенцій регіонального розвитку України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *