Проект на допомогу громадським радам

У березні 2015 року Ресурсний центр АНГО розпочав новий проект з підтримки громадських рад Черкаської та Кіровоградської областей.

Керувати діяльністю громадської ради в сучасних складних соціально-економічних умовах в Україні – дуже важка робота. Вона потребує багато енергії, наполегливості, сил, самовіддачі від керівництва, щоб забезпечити потреби членів місцевої громади у подальшому розвитку. А головне, необхідні спеціальні знання та навички, які б допомагали членам громадської ради ефективно відстежувати ситуацію з дотриманням прав та свобод членів місцевої громади та забезпечувати проведення громадських кампаній, спрямованих на усунення невідповідностей у цій сфері.

Тому і виникла ідея цього проекту. За проектом буде проведено 16 семінарів-тренінгів, а також 2 літні школи для представників громадських рад Черкащини та Кіровоградщини.

Теми навчання стосуються безпосередньої роботи громадської ради:
– Управління діяльністю громадської ради;
– Підготовка та лобіювання прийняття важливих для громади управлінських рішень;
– Механізми контролю за владою та органами місцевого самоврядування;
– Громадська експертиза проектів нормативно-правових актів.

На сьогодні вже проведено 3 таких семінари - для Черкаської, Жашківської та Уманської районних громадських рад. На фото: тренінг в Умані.

Проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні (http://ukraine.usembassy.gov/democracy-grants.html).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *