Фінансова гра-тренінг CashFlow

Запрошуємо всіх, хто хоче розібратися у своїх фінансових стратегіях і визначити, як поліпшити свій фінансовий стан, а також всіх, хто хоче підвищити свою фінансову грамотність.
Гра CashFlow розроблена відомим американським інвестором, підприємцем і письменником Робертом Кіосакі, з метою навчання людей фінансової грамотності та вмінню генерувати пасивний дохід.
Головна мета гри Cash Flow — дати людині основи фінансової грамотності, навчити її правильно розпоряджатися своїми грошима, розвинути в ній підприємницьку жилку, навчити її основам інвестування, допомогти їй відкрити або вдосконалити свій бізнес, і перейти від трудового рабства до істинної фінансової свободи.

Починається гра cashflow з однакових стартових умов, всі гравці мають стабільну зарплату і роботу. Потім починається гра і все змінюється, хтось потрапляє в боргову яму, хтось досягає запаморочливих висот в побудові свого бізнесу.
Багато моментів гри наближені до реальності, тут є і можливість взяти під відсотки банківський кредит, існує іпотека, є несподівані і непередбачені витрати.
В процесі гри розвивається фінансове мислення і набувається досвід реагування на критичні ситуації.

Після гри досвідчена ведуча робить аналіз ігрових ситуацій і допомагає учасникам побачити себе з боку і розібратися в тому, чому сталося те, що відбувалося в грі і які ситуації були найбільш болючі.

Гра cashflow — це відображення життя і зазвичай ті, хто перемагає в черговому раунді гри, в житті теж займають лідируючі фінансові позиції.
Гра дає можливість придбати неоціненний досвід і пізнати себе!

Ми обіцяємо, шо Вам буде цікаво, що гра- тренінг змінить і розширить Ваше сприйняття світу. Ви побачите можливості для себе, як змінити Ваше життя на краще!
Гру проводимо у Черкасах в міру комплектування групп за адресою вул. Благовісна 262..
Середній час гри 6 осіб становить 4-5 годин. В цю гру грають від 2 до 6 осіб.
Для запису — телефонуйте – 068-253-83-82 Юлія.
Вартість участі — 210 грн

↓Повний перелік актуальних курсів, семінарів та тренінгів нашої організації дивіться за посиланням нижче↓

Повний перелік актуальних курсів нашої організації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *