Відкритий набір на курс «Флористика»

Запрошуємо  отримати нову спеціальність «Флористика». Зареєструйтесь на перше безкоштовне заняття!

Курс розрахований на 3 місяці (усього 22 заняття по 2 заняття на тиждень):

В зручний для вас час, з перервою на чай-каву.

На курсі «Флористика» ви отримаєте навички роботи з рослинним матеріалом, навчитеся складати красиві квіткові композиції, букети в різних стилях, на практиці відпрацюєте отримані знання з кольорознавства, навчитеся власноруч створювати декоративні елементи, які використовуються у флористиці, декоруванні та оформленні приміщень, 

Зареєструйтесь на перше безкоштовне заняття курсу Флористика у четвер 10 лютого 2022 року :

Ви дізнаєтеся, який стиль і в яких випадках буде більш доречним, ознайомитеся з квітковою символікою, культурою дарування рослин.

Композиції в різних стилях ви будете робити прямо на заняттях, так що після закінчення курсів ви отримаєте кілька власноруч створених композицій, з яких можна почнете формування власного портфоліо.

Вартість курсу на 2022 рік складає 5280 грн. Можлива оплата двома частинами. При оплаті всього курсу одразу  — знижка 10% (4750грн).

Після закінчення курсу ви отримаєте свідоцтво.

Зареєструйтесь на перше безкоштовне заняття курсу «Флористика», де ви зможете познайомитися з викладачами, почути про програму курсу і отримати відповіді на свої запитання:

День відкритих дверей відбудеться 10 лютого 2022 року о 16:00 Місце проведення: м Черкаси, проїзд. Гастелло 3, біля 9-ої школи.

Телефони для зв’язку:

063-65-99-164; 097-43-261-65; 066-95-77-011

Зареєструйтесь на день відкритих дверей:

Будемо раді Вас бачити серед наших слухачів!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *