Асоціація громадських ініціатив, м.Кіровоград

Кіровоградська Асоціація «Громадські ініціативи» створена в 1999 р., зареєстрована в 2000 р. з метою об'єднання ініціативних громадян задля сприяння побудові демократичного правового відкритого суспільства в Україні.
Засновники:: Лукянцева Любов Юріївна, Зборовський Валерій Олександрович (097388-67-41), Завгородній Анатолій Іванович (0066-710-95-75)
Асоціація „Громадські ініціативи” з початку своєї діяльності займається проблемами захисту прав людини, свободи слова та ЗМІ, моніторингом виборчого процесу.
Організація здійснила багато проектів, які безпосередньо сприяють розвитку та вдосконаленню місцевого самоврядування та правозахисної діяльності в регіоні. Найбільш значущі проекти, що реалізовані в організацією: „Громадський моніторинг стану свободи слова в Кіровоградській області” (МФ „Відродження”), „Моніторинговий центр свободи слова - ресурсний центр для журналістів області” (МФВ), „Право на доступ до інформації про діяльність влади” (МФВ), „Діяльність влади під контроль громадськості” („Дім свободи - Україна”), „Дотримання прав людини на Кіровоградщині” (Посольство США в Україні), Стратегія розвитку публічної політики на Кіровоградщині” (Міністерство закордрнних справ Данії), «Моніторинг виборчого процесу» (2006, 2007, 2010 рр – Freedom house, NDI, Посольство США в Україніі), організація навчання для членів ДВК - вибори президента 2010 р.(ОБСЄ).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *